Adium

Adium dla Mac

Lider wśród tekstowych komunikatorów internetowych

Adium to bardzo dobry program do komunikacji tekstowej z innymi użytkownikami internetu. Obsługuje większość istniejących protokołów i posiada zaawansowane opcje personalizacji.Adium jest prawdziwym multiinstrumentalistą jeśli chodzi o wspierane... Zobacz pełny opis

Zalety

  • Możliwość personalizacji
  • Ilość obsługiwanych protokołów
  • Rozmowy w zakładkach

Wady

  • Problemy z listą kontaktów Gadu-Gadu
  • Brak możliwości prowadzenia rozmów głosowych i wideo

Doskonały
9

Adium to bardzo dobry program do komunikacji tekstowej z innymi użytkownikami internetu. Obsługuje większość istniejących protokołów i posiada zaawansowane opcje personalizacji.

Adium jest prawdziwym multiinstrumentalistą jeśli chodzi o wspierane protokoły rozmów. Za pomocą jednego programu można porozmawiać między innymi z użytkownikami Gadu-Gadu, czy Jabbera, a nawet korporacyjnego Sametime.

Wygląd Adium daje się dostosować do preferencji użytkownika. Można zmienić dosłownie wszystko, od ikonki w docku, po wygląd i kolor samego programu. Dodatkowo do pobrania jest wiele funkcjonalnych wtyczek rozszerzających zastosowania Adium.

Niestety uniwersalność sprawia, że nie zawsze wszystko działa dobrze. Program miewa problemy z importem listy kontaktów z serwera Gadu-Gadu. Zdarza mu się też zawiesić przy korzystaniu z czata Facebook. Na szczęście autorzy nie każą długo czekać na poprawki.

Jeśli chodzi o rozmowy tekstowe, Adium nie ma sobie równych. Dla pragnących słyszeć i widzieć swojego rozmówcę rozwiązaniem będzie Skype.

Poprawiona współpraca z Facebook Poprawione błędy podczas pracy w trybie 64-bitowym

Zmiany

  • Poprawiona współpraca z Facebook Poprawione błędy podczas pracy w trybie 64-bitowym

Najczęściej pobierane Czaty i komunikatory na mac

Adium

Download

Adium 1.5.9

Opinie użytkowników o Adium

Sponsorowany×